Доступність посилання

ТОП новини

Київ вручив Москві ноту через поранення українки під час стрільб ЧФ


Росiйська сторона повинна виплатити компенсацiю дiвчинi, пораненiй 31 липня на територiї бойових стрiльб Чорноморського флоту Росії в Криму, заявляє Міністерство закордонних справ України.

Як повідомили в прес-службі відомства, тимчасово повіреному у справах Росії в Україні Всеволоду Лоскутову вручили вербальну ноту у зв’язку з інцидентом.

Українська сторона заявляє, що занепокоєна черговим порушенням з боку командування Чорноморського флоту Росії угоди мiж Україною та Росiєю про статус i умови перебування ЧФ на українськiй територiї.

«Нехтування вимогами зазначеної угоди завдало серйозної шкоди життю та здоров’ю громадянки України... Цей трагiчний iнцидент стався через iгнорування росiйською стороною положень угоди та правил проведення навчань iз використанням стрiлецької зброї», – йдеться в повiдомленнi МЗС.

Україна розраховує, що російська сторона притягне до відповідальності винних.

Натомість у прес-службі російського флоту наполягають, що жінка була поранена через власну необережність. «Нещасний випадок став можливий через цілковите ігнорування цивільними особами застережних написів», встановлених на місці проїзду і проходу на полігон, йдеться у повідомленні служби інформації й громадських зв’язків ЧФ РФ з приводу цього інциденту.
XS
SM
MD
LG