Доступність посилання

ТОП новини

Київ вручив Москві ноту через поранення українки


Штаб Чорноморського флоту Росії у Севастополі

Російська сторона повинна виплатити компенсацію дівчині, пораненій 31 липня на території стрільб Чорноморського флоту Росії в Криму, заявляє Міністерство закордонних справ України.

Як повідомили в прес-службі відомства, тимчасово повіреному у справах Росії в Україні Всеволоду Лоскутову вручили вербальну ноту у зв’язку з інцидентом.

Українська сторона заявляє, що занепокоєна черговим порушенням з боку командування Чорноморського флоту Росії угоди між Україною та Росією про статус i умови перебування ЧФ на українській території.

«Нехтування вимогами зазначеної угоди завдало серйозної шкоди життю та здоров’ю громадянки України... Цей трагічний інцидент стався через ігнорування російською стороною положень угоди та правил проведення навчань із використанням стрілецької зброї», – йдеться в повідомленні МЗС.

Україна розраховує, що російська сторона притягне до відповідальності винних.

Натомість у прес-службі російського флоту наполягають, що жінка була поранена через власну необережність. «Нещасний випадок став можливий через цілковите ігнорування цивільними особами застережних написів», встановлених на місці проїзду і проходу на полігон, йдеться у повідомленні служби інформації й громадських зв’язків Чорноморського флоту Російської федерації з приводу цього інциденту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG