Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко і Литвин висловили співчуття громадянам Словаччини


Президент України Віктор Ющенко і голова Верховної Ради Володимир Литвин висловили співчуття у зв`язку із загибеллю людей на шахті у Словаччині.

Як повідомили у Головному управлінні інформаційної політики Секретаріату Президента, у телеграмі Ющенка йдеться, що в Україні з глибоким сумом сприйняли звістку про трагічний інцидент, що стався на словацькій шахті Баня Гандлова та призвів до загибелі людей.

«Ми поділяємо почуття скорботи тих, хто втратив своїх рідних і близьких. Від імені народу України та від мене особисто прошу передати щирі співчуття та слова підтримки родинам загиблих, а також побажання скорішого одужання постраждалим, – мовиться у співчутті.

У телеграмі Володимира Литвина голові Національної ради Словацької Республіки Паволу Пашці зазначається: «Українські парламентарії поділяють скорботу Ваших співвітчизників у зв´язку із загибеллю шахтарів внаслідок вибуху в шахті міста Гандлова».

Литвин від імені народних депутатів України та від себе особисто попросив передати найщиріші співчуття рідним і близьким загиблих та побажання скорішого одужання постраждалим.

20 гірників, які потрапили під завал на шахті в Словаччині, вважають загиблими. На даний час, за повідомленнями словацьких новинних агенцій, рятувальникам вдалося знайти тіла дев’яти загиблих.

На завтра в країні оголосили день жалоби.

Вибух на копальні в місті Гандлова стався вчора, коли гірники гасили пожежу на глибині 330 метрів.
XS
SM
MD
LG