Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 07:52

Ющенко і Тимошенко привітали Радіо Свобода з ювілеєм


Президент України Віктор Ющенко і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітали колектив української редакції Радіо Свобода з нагоди 55-річчя першого виходу в ефір.

«16 серпня 1954 року на хвилях Радіо Свобода вперше прозвучала передача українською мовою.., – йдеться в привітанні Президента. – Сьогодні Радіо Свобода залишається для наших громадян об’єктивним і правдивим джерелом інформації про події в Україні та світі».

Віктор Ющенко зазначив, що цінує «творчий внесок української редакції у становлення молодої і незалежної держави, утвердження демократії та свободи слова».

Юлія Тимошенко написала, зокрема, у вітальному листі «працівникам, шанувальникам та слухачам української редакції Радіо Свобода»: «Для мене Радіо Свобода – це складова мого політичного життя, це частина історії моєї країни, моєї нації».

«Я думаю, що невипадково між поняттями Радіо Свобода і Свобода як така вже давно немає різниці. Це – тотожні слова. Бо ваша робота – це дійсно свобода слова, воля думки і незалежність погляду. Я вдячна вам за це», – зазначила Прем’єр-міністр.

Тимошенко побажала співробітникам редакції «справжньої високої журналістики та Свободи».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG