Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 10:39

Уряд призначив нового голову Держдепартаменту з виконання покарань


Кабінет Міністрів призначив Олександра Галинського головою Державного департаменту з виконання покарань. Про це повідомив правозахисник Едуард Багіров, який був присутній на засіданні Кабміну.

«Після звільнення з цієї посади Василя Кощинця було запропоновано чотири кандидатури, але після діалогу з громадськими правозахисними організаціями уряд зупинився на кандидатурі Олександра Галинського», – сказав Багіров.

Прем’єр Юлія Тимошенко пов’язала призначення нового керівника Держдепартаменту виконання покарань із необхідністю реформування діяльності цього відомства.

«Уряд не задоволений тим, як реалізовувалася до сьогоднішнього дня стратегія в системі виконання покарань, і як в цілому виконувалися всі елементи стратегії в цьому секторі», – сказала прем’єр.

За її словами, Кабмін має намір удосконалити стратегію діяльності системи виконання покарань при тісному діалозі з громадськими правозахисними організаціями.

Представлення нового керівника в департаменті очікують завтра об 11:00.

До свого призначення Галинський очолював Одеське обласне управління Держдепартаменту з виконання покарань.

Кабінет Міністрів 12 серпня ухвалив рішення про звільнення Кощинця з посади голови Державного департаменту виконання покарань.

Харківська правозахисна група після цього закликала прем’єра й членів Кабміну провести публічний конкурс на вибір керівника Держдепартаменту із виконання покарань.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG