Доступність посилання

ТОП новини

Позачергову сесію відкрили й оголосили перерву


Голова Верховної Ради Володимир Литвин вiдкрив позачергову сесiю парламенту в п’ятницю й оголосив перерву до 14:00.

Оголошення перерви спікер мотивував необхідністю узгодити позиції Кабінету Міністрів і Верховної Ради щодо законопроекту про фінансування підготовки до проведення у 2012 році чемпіонату Європи з футболу.

«Необхідно запропонувати відповідні рекомендації Верховної Ради, щоб можна було у процесі роботи внести необхідні зміни і уточнення. У зв’язку з цим провести таку роботу, зробивши перерву – о 13 годині провести засідання Погоджувальної ради, а о 14 годині продовжити нашу роботу у пленарному режимі», – сказав голова парламенту.

За його словами, необхідні також додаткові консультації щодо законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виборів Президента.

Позачергову сесію оголосили на вимогу 151 народного депутата з БЮТ. До порядку денного засідання внесені два питання: розгляд пропозицій Президента України до закону про зміни до державного бюджету щодо фінансування підготовки до Євро-2012 і пропозицій глави держави до закону про внесення змін до закону про президентські вибори.


XS
SM
MD
LG