Доступність посилання

ТОП новини

Український фільм покажуть на фестивалі в Торонто


Нову кінодраму Кіри Муратової «Мелодія для шарманки» про безпритульних дітей запросили взяти участь у міжнародному кінофестивалі Торонто в програмі «Майстри».

«Фестиваль у Торонто є одним із найважливіших ринків кіноіндустрії: це найбільший фестиваль планети із найбільшим діапазоном жанрів. І те, що Україна вперше буде представлена на ньому стрічкою такого майстра як Муратова, гарантує, що наш фільм не залишиться непоміченим», – заявив продюсер фільму «Мелодія для шарманки» Олег Кохан.

Цього року фестиваль у Торонто відкриється 10 вересня та представить 19 програм для понад п’яти тисяч гостей і тисячі представників ЗМІ.

Торонтський кіноконкурс з’явився в 1976 році як «фестиваль фестивалів», на якому демонструвалася колекція фільмів з інших фестивалів.

Головною нагородою Торонтського МКФ є приз глядацьких симпатій Cadillac People’s Choice Award. Минулого року його здобув фільм Денні Бойла «Мільйонер із нетрів».

34-ий кінофестиваль у Торонто відкриє світова прем’єра кінобіографії Чарльза Дарвіна – фільм «Створення» режисера Джона Еміела.
XS
SM
MD
LG