Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 08:46

Луценко представив кримській міліції нового начальника


Відповіддю на активізацію криміналітету в Криму назвав міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко призначення Генадія Москаля начальником міліції автономії.

«Призначення Москаля – найадекватніша відповідь на публічний виклик криміналітету кримського півострова. Це краща відповідь на певну активізацію кримінального елементу», – сказав міністр у неділю в Сімферополі під час представлення нового керівника міліції автономії.

Міністр заявив, що кримські кримінальні авторитети сьогодні намагаються «вийти з підпілля», куди їх загнали міліція автономії й центральний апарат МВС.

«Чекаю від вас конкретних досягнень, аби ми, зрештою, очистили півострів», – заявив Луценко, звертаючись до нового начальника міліції автономії.

Москаль, який є народним депутатом від «Нашої України – Народної Самооборони», заявив, що питання про складання ним депутатських повноважень вирішуватиметься, коли почне працювати парламент країни.

Разом із тим лідер «Народної Самооборони» порадив йому не поспішати зі складанням депутатського мандата.

«Можливо, корисно було б, аби бодай одна людина свій депутатський статус використовувала для відновлення закону, а не лише для закриття особистих меркантильних інтересів», – додав керівник МВС.

19 серпня Кабінет Міністрів України призначив народного депутата від НУ-НС Генадія Москаля начальником Головного управління МВС України в Криму – заступником міністра внутрішніх справ країни.

Москаль уже працював на цих посадах в 1997-2000 роках.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG