Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 21:50

Ющенко: Незалежність України підірвала тоталітарну імперію


«Відновлення України 24 серпня 1991 року – найзначніша перемога українського народу. Вона не лише змінила хід української історії. Підірвавши комуністичну тоталітарну імперію, вона змінила обличчя всієї Європи і всього світу», – вважає Президент Віктор Ющенко.

На цьому він наголосив під час державного прийому з нагоди 18-ої річниці Незалежності, що відбувається на території Національного заповідника «Софія Київська».

«Ми вдячні Богові, що незалежність була утверджена саме нашим поколінням», – сказав Президент.

За його словами, у цей святковий день «Україна складає шану всім національним героям, державним діячам, духовним лідерам, митцям, ученим, мільйонам українських воїнів і борців, які у різні часи творили Україну».

«Безумовно, це є наше соборне свято. Свято, що єднає і наш дух, і час, і всі рідні українські простори... Наш вибір – це європейська демократична цивілізація, до якої належимо за своєю сутністю, природою, цінності якої ми творили разом з іншими народами», – наголосив глава держави.

Ющенко висловив упевненість, що сьогодні, з відродженням рідної мови, культури, історичної правди зміцнюється єдина українська політична нація.

«Україна – велика і вічна. Я вірю у наше майбутнє. Я вірю в щасливу долю Українського народу», – сказав Ющенко.

Урочисте прийняття традиційно проводиться до Дня Незалежності за участі представників української влади, громадських, релігійних та культурних діячів, акредитованих в Україні дипломатів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG