Доступність посилання

ТОП новини

Нове обладнання необхідне для безпечності шахт – Волинець


Голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець в ефірі Радіо Свобода заявив, що для зменшення аварійності на шахтах необхідне «контролююче технологічне обладнання, таке, як уніфікована телекомунікаційна система, покращання роботи Держгірпромнагляду, притягнення до відповідальності осіб, які допускають порушення техніки безпеки».

За словами Волинця, 28-30 серпня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відвідає регіони, обласні центри та шахтарські міста. Головними питаннями її робочої поїздки буде виділення коштів на техніку безпеки та охорону праці, збереження здоров’я й життя шахтарів.

На сьогодні, за словами лідера Незалежної профспілки гірників, варто закривати ті шахти, на яких вичерпані балансові запаси вугілля, а також ті, які доведені до критичного стану і їх неможливо реструктурувати.

«Але достатньо виділити сьогодні в середньому по 300 мільйонів гривень на кожну шахту, щоб вони запрацювали. І не треба звільняти людей», – зазначив Волинець. «Закривати сьогодні шахти, поспішно, бездумно говорити, що вони не рентабельні, цього робити не варто», – сказав в ефірі Радіо Свобода голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець.

Сьогодні відбудеться засідання круглого столу з питань розвитку вугільної галузі, в якому візьме участь прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG