Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 02:04

Російські урядовці мають різні думки щодо вантажу Arctic Sea


Попередній огляд судна з російським екіпажем, яке було викрадене в Балтійському морі, а потім знайдене в Атлантичному океані російським військовим кораблем, не виявив на ньому будь-яких підозрілих вантажів, заявило в вівторок Міністерство закордонних справ Росії.

За цією заявою, детальніший огляд зроблять в одному з портів за маршрутом руху судна.

При цьому міністерство визнало, що в ситуації з цим суховантажем залишається багато «сірих зон».

Раніше в вівторок голова Слідчого комітету при Прокуратурі Росії Олександр Бастрикін заявив, що існують підозри: на Arctic Sea могли везти не тільки деревину, як вважається офіційно.

Він додав, що команда суховантажа нині «ізольована» – моряки проходять у справі про викрадення судна як свідки, яких треба допитати.

Таємничість у з’ясуванні долі судна й екіпажу породжувала припущення, що на ньому міг бути якийсь специфічний вантаж, відмінний від заявленого.

За версією МЗС Росії, яке підсумувало події, судно з екіпажем із 15 громадян Росії викрали 24 липня 8 осіб, із яких 2 громадяни Росії, 1 Естонії, 1 Латвії і 4 – особи без громадянства.

Російська преса раніше повідомляла, що більшість із підозрюваних викрадачів жила в одному «російськомовному» районі столиці Естонії Таллінна.

По тому, як повідомляла спершу преса, про судно не було нічого відомо кілька тижнів. Тепер з’ясовується, що пресу просто не інформували – за офіційною версією, щоб не ставити під загрозу життя екіпажу.

Суховантаж виявив 17 серпня російський військовий корабель. Відтак підозрюваних викрадачів і більшу частину екіпажу доставили до Москви.

Нині триває «початковий етап розслідування» цієї справи.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG