Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:33

Литвин розкритикував намір БЮТ щодо позачергового засідання


Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує внести змiни до календарного плану для проведення додаткових засiдань парламенту з тим, щоб не скликати позачергових засiдань.

Про це спікер заявив на засiданнi погоджувальної ради керiвникiв фракцiй i комiтетiв парламенту, вiдповiдаючи на заяву лiдера фракцiї БЮТ Iвана Кириленка щодо iнiцiативи скликання позачергового засiдання парламенту в п’ятницю, 4 вересня.

«Це виглядатиме дещо дивно, що ми, розпочавши сесiю, вiдразу ж проводимо позачергове засiдання», – сказав Литвин.

За словами спiкера, інакше «це буде переведено в полiтичну площину».

Цього тижня Верховна Рада працює не в пленарному режимi: 1 вересня вiдбудеться вiдкриття п’ятої сесiї. 2-4 вересня, згiдно з календарним планом, депутати працюють у комiтетах i фракцiях. Наступний пленарний тиждень – з 8 по 11 вересня.

Натомість Литвин виступив за те, щоб 1-4 вересня парламент проводив пленарні засідання.

Спікер запросив всіх лідерів фракцій сьогодні, о 16:00, зібратися в нього в кабінеті для того, щоб погодити всі суперечливі питання. «Ми повиннi зробити все, щоб Верховна Рада працювала», – сказав спiкер. При цьому вiн звернувся до колег iз проханням не блокувати парламентську трибуну.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко ініціює проведення позачергового пленарного засідання парламенту для розгляду питань із розвитку сіл і селищ. Водночас представники Партії регіонів виступають за першочерговий розгляд соціальних питань, зокрема, вимагають підвищення мінімальної зарплати до 1,5 тисяч гривень і мінімальної пенсії – до 1,3 тисячі гривень в 2009 році. ПР хоче, щоб ці питання розглянули вже завтра.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG