Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 04:26

Тимошенко: співпраця України й Лівії отримала найвищу політичну підтримку


Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що задоволена результатами зустрічі з лідером Лівії Муаммаром Каддафі у Тріполі. Як повідомили в прес-службі уряду, зустріч тривала понад годину і завершилась сьогодні вночі.

«Ця зустріч була присвячена обговоренню тих контрактів, які відпрацьовані сьогодні, і, я переконана, найближчим часом будуть підписані... Я думаю, що співпраця між Україною і Лівією отримала вищу політичну підтримку… Ми підтвердили, що усі політичні погодження на таку співпрацю між Україною та Лівією є», – сказала прем’єр.

За її словами, зокрема, під час візиту до Лівії українська урядова делегація досягла домовленостей щодо підписання контрактів про співпрацю у військово-технічній сфері. Йшлося також про «усі можливі напрямки» роботи у сфері спільного сервісу літаків «Антонов», зокрема, створення спільного центру з реалізації літаків на всій території Африки, а не лише у Лівії, заявила Тимошенко.

Як повідомила прем’єр, у Лівії залишилася спеціальна українська робоча група, яка зараз доробляє деталі контрактів. За словами Тимошенко, після підписання українсько-лівійських контрактів підприємства військово-технічного комплексу України, а також авіабудівельні підприємства отримають «суттєві додаткові замовлення, що сприятиме створенню нових робочих місць та забезпечить їхню стабільну роботу».

1 вересня Тимошенко відбула з Польщі в Лівію з офіційним дводенним візитом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG