Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:36

Ющенко назвав головну загрозу для гривні


Уряд повинен припинити політичне втручання в роботу Нацбанку, вважає Президент України Віктор Ющенко.

«На сьогодні у гривні залишилася одна загроза – слабка бюджетна політика держави. Якщо далі бездумно, через емісійний верстат вирішувати проблеми неякісного бюджетного планування, непродуманої бюджетної політики –це ставити під удар, перш за все кожну людину», – сказав Президент. Девальвація і інфляція, вважає глава держави, – це удар по простій людині, по національній економіці.

«Я супротивник того, щоб за рахунок емісії Національного банку ці речі вирішувалися. І на 10 мільярдів емісії на Євро-2012 я наклав повторне вето і наполягатиму на тому, що це злочин проти стабільності гривні», – додав Ющенко.

Як повідомляє прес-служба Президента, Ющенко висловив серйозне застереження з приводу використання емісійних механізмів, враховуючи їхній вплив на стан української економіки, що переживає кризу.

Крім того, глава держави закликав уряд реалістично підійти до планування бюджету цього і наступного року.

Ющенко твердо наполягає на тому, що співпраця з МВФ належить продовжити, оскільки мотивуватиме український уряд до проведення реформ і сигналізуватиме про інвестиційну привабливість української економіки.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG