Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 07:01

Єврокомісія забезпечила українських прикордонників новою технікою


24 мобільні комплекси спостереження за кордоном вартістю понад 12 мільйонів євро передав сьогодні Державній прикордонній службі Україні голова Представництва Європейської Комісії в Україні посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра. За словами посла, технічне зміцнення українського кордону є внеском у безпеку всієї Європи.

Техніка була надана Україні в рамках проекту ВОМUК-4, який передбачає посилення прикордонної служби для протидії контрабанді та міжнародній злочинності. Кожен мобільний комплекс здатен помітити людину на відстані 12 кілометрів, транспорт – до 17 кілометрів.

Настільки потужного арсеналу мобільного спостереження не має жодна прикордонна служба Європи, заявив Президент Віктор Ющенко, оглядаючи отриману техніку.

«Український кордон єдиний на теренах колишнього СРСР має систему контролю, яка дозволяє з однієї точки відстежувати ситуацію на всій лінії кордону в режимі реального часу», – сказав Президент.

За словами Віктора Ющенка, наразі триває реформування Державної прикордонної служби, кінцева мета якого – її повна адаптація до порядків та вимог європейського прикордонного простору.

Лише цього року на реформування прикордонної галузі з державного бюджету України надано понад 250 мільйонів гривень. Зі свого боку, Європейська Комісія в рамках проекту ВОМUК-4, окрім систем спостереження, надала українським прикордонникам 20 систем паспортного контролю з біометричною функцією, 100 всюдиходів та понад 200 сучасних військових біноклів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG