Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 13:22

Народний Рух Київщини відзначає 20 роковини


Президент Віктор Ющенко привітав учасників, організаторів і гостей врочистих зборів з нагоди 20-річчя створення «Народного руху України за перебудову» у Київській області.

Згідно з посланням Віктора Ющенка, рівно два десятиліття тому патріоти Борисполя й Богуслава, Броварів і Білої Церкви, Вишгорода й Фастова, сотень міст і сіл області разом пішли шляхом, який вів до свободи, незалежності й національного відродження.

«Ваша справа перемогла. Тоталітарна імперія впала, пробуджена Народним Рухом Україна відродилася до життя й виборола віками омріяну незалежність. Попереду в нас багато роботи. Мусимо захистити наші національні здобутки, утвердити українську державність і демократію, забезпечити нашій країні достойне майбутнє в об'єднаній Європі. Вірю, що в цій праці ми будемо разом», – наголосив Глава держави.

Президент Віктор Ющенко у своєму вітанні також наголосив: «Низький уклін вам за те, що у часи комуністичного режиму ви мужньо підняли голос на захист прав Українського народу, рідної мови і культури, відкрито заговорили про заборонену тему штучного Голодомору в Україні, гостро акцентували увагу суспільства на проблемах екологічної безпеки і необхідності закриття Чорнобильської АЕС».

«Народний рух України за перебудову» заснували на перших всеукраїнських зборах 8-10 вересня 1989 року у Києві.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG