Доступність посилання

ТОП новини

Україні не потрібен парламент, нездатний до компромісу – Герман


Ганна Герман, заступник керівника фракції Партії регіонів в ефірі Радіо Свобода заявила: «Якщо Верховна Рада нездатна подбати про найбідніших громадян, значить така Верховна Рада непотрібна Україні, це не є народні депутати, які не дбають про свій народ. Така Верховна Рада не має перспективи для існування».

За словами пані Герман, Партія регіонів домовилась із Блоком Литвина, Компартією та окремими депутатами із НУНС проголосувати у вівторок соціальні законопроекти, через які останнім часом блокується президія парламенту: «Якщо ця домовленість буде реалізована, це буде означати, що в парламенті з’явилась нова більшість. Оскільки, як ви бачите, коаліції не існує, коаліції нема, вони не можуть голосувати жодного закону, тому це важливо, щоб завтра парламент зробив перший крок до такої консолідації навколо питання поліпшення, полегшення життя народу».

Партія регіонів наполягає на першочерговому ухвалені в цілому законопроекту про підвищення соціальних стандартів і заявила про намір блокувати роботу Верховної Ради доти, поки парламент не ухвалить відповідне рішення.
XS
SM
MD
LG