Доступність посилання

ТОП новини

Бельгія закликає розслідувати оборудку з продажем «Опеля»


Бельгія закликала Європейський Союз провести розслідування ролі Німеччини в продажу європейських марок американського автовиробника «Дженерал Моторс» – «Опеля» та Vauxhall.

Напередодні канцлер Німеччини Анґела Меркель оголосила, що американський автовиробник «Дженерал Моторс» продасть більшу частину акцій свого європейського підрозділу «Опель» консорціумові під керівництвом канадсько-австрійського виробника автозапчастин «Магна Інтернашонал». До консорціуму під керівництвом «Магни» входять також російський контрольований державою банк «Сбербанк» і російський автовиробник «ГАЗ».

Представники «Магни» заявляють, що компанія збереже чотири заводи, які знаходяться в Німеччині. Водночас доля 25 тисяч працівників на підприємствах у Бельгії, Іспанії, Великій Британії та Польщі залишається невизначеною – йдеться про можливі скорочення персоналу.

Керівник зовнішньополітичного відомства Бельгії закликає Європейську комісію розслідувати оборудку через підозри у протекціонізмі Німеччини на користь певних сторін.
XS
SM
MD
LG