Доступність посилання

Прямих газових контрактів із Туркменістаном не буде – Саприкін


В інтерв’ю Радіо Свобода директор енергетичних програм Центру імені Разумкова Володимир Саприкін сказав, що на сьогодні «діє російсько-український контракт про постачання газу, й Україна навіть передбачені там обсяги не вибирає».

З іншого боку, за словами Саприкіна, «Росія ніколи не віддасть туркменський газ, хоча зараз він їй не дуже потрібний».

Україна може постачати до Туркменістану «нафтогазове обладнання, труби, компресорні станції». Всі інші важливі газові питання можна розглядати за 10-15 років, сказав в ефірі Радіо Свобода директор енергетичних програм Центру імені Разумкова Володимир Саприкін.

У Туркменістані перебуває з дводенним візитом Президент України Віктор Ющенко. Він планує оновити політичний діалог із керівництвом цієї країни та обговорити нові спільні проекти.
XS
SM
MD
LG