Доступність посилання

ТОП новини

Лідери Російської громади Криму виходять із Партії регіонів


Керівництво Російської громади Криму ухвалило рішення про вихід із Партії регіонів, повідомила прес-служба РГК. Таке рішення пояснюють ситуацією, що склалася в Кримській республіканській організації Партії регіонів.

Як мовиться в повідомленні, президія Російської громади Криму розцінила рішення політради Партії регіонів про виключення голови кримської організації ПР Василя Кисельова з партії «як розправу над тими, хто створював Партію регіонів у Криму».

Як повідомляли українські ЗМІ з посиланням на джерела, президiя полiтради Партiї регiонiв вчора вирiшила достроково припинити повноваження голови Кримської республiканської органiзацiї Партiї регiонiв Василя Кисельова i виключити його з партiї. Постанова виноситься на затвердження чергового засiдання полiтради Партiї регiонiв.

Сам Кисельов заявив, що пов’язує це рішення зі своїм протистоянням із спікером Криму Анатолієм Гриценком. За словами депутата, він планує в п’ятницю зустрітися з Віктором Януковичем і обговорити своє можливе виключення з Партії регіонів.
XS
SM
MD
LG