Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 15:37

Свiтовий банк дав Україні 400 мільйонів на підтримку банків


Рада директорів Світового банку затвердила для України першу програмну позику на реабілітацію фінансового сектора в сумі 400 мільйонів доларів. Таке рішення ухвалили на засiданнi у Вашингтонi в четвер, повідомляється на офіційному сайті СБ.

Позика буде спрямована на забезпечення прозорого процесу рекапiталiзацiї банкiв, як за рахунок приватного фiнансування, так i за рахунок бюджетних ресурсiв, де приватне фiнансування неможливе.

Крiм того, проект пiдтримує полiпшення законодавства у сферi фiнансового одужання банкiв зi зниженням його вартостi для платникiв податкiв, а також для пiдтримки фонду вкладiв фiзичних осiб.

Свiтовий банк нагадує, що другий транш позики буде нацiлений на реструктуризацiю сектора, юридичне та регуляторне вдосконалення, що зробить його стiйкiшим до можливих подальших криз. Ранiше повiдомлялося, що розмiр другого траншу може становити 350 мільйонів доларiв.

У повідомленні Банку мовиться, що в цьому роцi прогнозується падiння ВВП України на 15 %, що негативно впливає на банкiвський сектор, який вже втратив 30 % депозитiв у перiод вересня 2008 року до травня 2009 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG