Доступність посилання

ТОП новини

Євро-2012 транслюватиме Національна телекомпанія


Національна телекомпанія України і Союз європейських футбольних асоціацій домовилися про висвітлення компанією чемпіонату Європи з футболу 2012 року на території України.

Як повідомляє прес-служба УЄФА, до угоди з НТКУ входять права на прямі трансляції всіх матчів першості й оглядових програм, які також будуть доступні в інтернеті й на мобільних платформах.

Крім цього, Національна телекомпанія займеться інтенсивною популяризацією чемпіонату до початку фінальної стадії за допомогою випуску спеціальних тематичних передач і тележурналів.

«УЄФА радий привітати НТКУ серед членів ексклюзивної групи офіційних компаній трансляції Євро-2012. НТКУ є лідером у своїй галузі на території України, і УЄФА з нетерпінням чекає можливості спільного розвитку унікального досвіду роботи з українською телеаудиторією. Таке раннє укладення угод з компаніями з обох країн, які приймуть фінальну стадію, буде вигідним для популяризації турніру», – заявив Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор.

Раніше УЄФА оголосив про укладення угоди з польською компанією Telewizja Polska SA.

На початку грудня Союз європейських футбольних асоціацій має намір ухвалити остаточне рішення щодо українських міст, які прийматимуть Євро-2012.
XS
SM
MD
LG