Доступність посилання

ТОП новини

Російські інвестори, що купують «Опель», хочуть технологій


Головною метою участі російських інвесторів в угоді про купівлю акцій німецької автомобільної компанії «Адам Опель», які продає її дотеперішній власник, американський концерн «Дженерал Моторз», є імпорт у Росію технологій, заявив Герман Греф, голова російського «Сбербанку», який є учасником угоди.

Якщо цей імпорт не відбудеться, то Росія дарма згайнує час, сказав він у суботу на інвестиційному форумі в російському місті Сочі.

Раніше, в п’ятницю, прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявив на тому ж форумі, що його країні необхідні знання і досвід провідних світових компаній.

За угодою, російський «Сбербанк», контрольований державою, разом із канадсько-австрійським виробником автозапчастин «Маґна» куплять 55 відсотків акцій «Опеля», які поділять між собою порівну. «Дженерал Моторз» залишить собі 35 відсотків акцій, і ще 10 відсотків отримає трудовий колектив.

Партнером «Сбербанку» в цій угоді є й холдинг «Група ГАЗ», якому належить низка автомобільних заводів Росії. За повідомленнями, після укладення угоди на цих підприємствах випускатимуть легкові автомобілі моделі «Опель Астра».
XS
SM
MD
LG