Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 23:11

Платіні: Євро-2012 таки буде в Україні, але не відомо, в скількох містах


Президент Європейського союзу футбольних асоціацій каже, що не має сумнівів, що Чемпіонат Європи з футболу відбудеться саме в Польщі і в Україні, як і заплановано.

Щодо цього немає «жодних альтернативних планів», заявив Мішель Платіні в інтерв’ю в суботньому числі італійської газети «Ґадзетта делло Спорт».

Залишається з’ясувати тільки одне: чи Україна надасть два міста, чи чотири, – сказав керівник УЄФА.

Його інтерв’ю цитує польське агентство «ПАП». Стаття вийшла в паперовому виданні італійської газети, на її сайті цього інтерв’ю в суботу ще немає.

Донедавна значні сумніви викликала готовність двох держав, і особливо України, вчасно впоратися з підготовкою до Євро-2012, що викликало спекуляції про можливість перенести чемпіонат до інших держав. В УЄФА щоразу відкидали ці припущення.

Наразі УЄФА визначив, що в Польщі матчі Євро-2012 приймуть Варшава, Гданськ, Вроцлав і Познань. В Україні ж із міст-учасників підтвердили тільки Київ.

Львів, Донецьк і Харків зберігають шанси теж прийняти чемпіонат, якщо засвідчать поступ до 30 листопада. Так само Київ іще має довести, чи здатен прийняти фінальний матч чемпіонату.

В УЄФА заявляли, що залежно від готовності українських міст можуть затвердити чи всі чотири, чи тільки два з них – Київ і те, що буде найготовіше. Остаточне рішення мають ухвалити на початку грудня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG