Доступність посилання

ТОП новини

Війська оточили посольство, де перебуває скинений президент Гондурасу


У столиці Гондурасу Тегусігальпі війська оточили бразильське посольство, де перебуває скинений президент Мануель Селая. Військові розігнали прихильників Селаї, які зібралися біля будівлі диппредставництва.

Раніше, після вчорашнього несподіваного повернення скинутого президента, влада Гондурасу запровадила в країні комендантську годину.

Тимчасовий президент Гондурасу Роберто Мічелетті вимагає від Бразилії видати Селаю для суду над ним. Селая заявив про наміри «вести мирний діалог» із противниками.

Військові Гондурасу скинули Хосе Мануеля Селаю Росалеса у червні й змусили його залишити країну на вказівку Верховного суду. По тому його усунення затвердив парламент країни. Селаю звинувачують у численних порушеннях Конституції і законодавства, зокрема, в намаганні через референдум зняти конституційну заборону бути президентом більш як один термін, щоб отримати можливість балотуватися знову.

Американські держави, включно зі США, інші країни світу й міжнародні організації засудили переворот у Гондурасі як відступ від демократії й заявили, що далі вважають Селаю президентом країни і вимагають повернути його на посаду.
XS
SM
MD
LG