Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: в Україні залишилося двоє останніх «злодіїв у законі»


Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що впродовж 2008-2009 років п’ять «злодіїв у законі» притягли до кримінальної відповідальності, трьох – видворили з території України, злочинну діяльність інших – припинили.

Тож, завдяки діям спецпідрозділів боротьби з організованою злочинністю, на території України залишилося двоє злодії в законі, ще один виїхав за територію країни, наголосив міністр. За словами Луценка, така ситуація має й негативні наслідки.

«Після цієї фактично тотальної зачистки злодіїв у законі в Україні почастішали випадки приїзду злодіїв для встановлення нового перерозподілу кримінального ринку. А народні депутати, прикриваючись своєю недоторканістю, заявами в пресі, намагаються відновити систему «злодіїв у законі», щоб вони розподіляли, керували кримінальними процесами в країні», – сказав голова МВС.

За його словами, «виходить, що колишні злочинні авторитети, які стояли на обліках МВС до 2005 року, отримали мандати депутатів Верховної Ради України, і сьогодні намагаються публічно нав’язувати тезу про неспроможність міліції зупинити процеси, які самі й ініціюють».
XS
SM
MD
LG