Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 23:08

Франція перестерігає Іран через ядерну програму


Президент Франції Ніколя Саркозі попередив Іран, що ця країна зробить «трагічну помилку», якщо продовжуватиме здійснювати свою ядерну програму.

Виступаючи на сесії Генеральної асамблеї ООН, Саркозі заявив, що іранські керівники помиляються, «якщо розраховують на пасивну відповідь міжнародної спільноти, коли продовжують свою військову ядерну програму».

Франція разом із іншими чотирма постійними членами Ради безпеки ООН – Великою Британією, Китаєм, Росією і США, – а також Німеччиною має наступного тижня провести зустріч із Іраном, щоб обговорити його ядерну програму.

Міжнародна спільнота погрожує Іранові вже четвертим пакетом санкцій Ради безпеки ООН, якщо Тегеран не надасть вичерпної інформації про свою суперечливу ядерну програму.

У світі непокояться, що Іран під виглядом досліджень у мирній атомній енергетиці хоче насправді розробити ядерну зброю, і вимагають від нього зупинити його ядерну програму. Тегеран заперечує це і заявляє, що ніщо не змусить його відмовитися від здобуття його права на мирний атом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG