Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 12:52

Ющенко дорiкає урядові недостатнім фінансуванням Євро-2012


Президент Вiктор Ющенко не задоволений рiвнем фiнансування пiдготовки Євро-2012 i дорiкає урядові за неналежне виконання закону про бюджет 2009 року щодо заходiв i об’єктiв Євро-2012.

«27% фiнансування за дев’ять мiсяцiв – це нiкчемне виконання закону про бюджет», – заявив глава держави пiд час наради з фінансування Євро-2012.

Зокрема, за його словами, видатки на будівництво, реконструкцію й ремонт автодоріг профінансовані на 11,5% від запланованої суми.

Наявна ситуація, заявив Президент, зумовлена вiдсутнiстю вiдповiдних планових надходжень до бюджету, якi зменшилися порiвняно з 2008 роком на 30%.

Президент висловив переконання, що за таких умов єдина можливість забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням Євро-2012, – це реалізація напрацьованих спільно схем – Міністерства фінансів, Нацбанку.

«Ми не говоримо про включення станка НБУ, про механізм, який принесе безконтрольне формування емісії, втрату стабільності курсу і підвищення інфляції», – наголосив Ющенко.

За словами Ющенка, потрібно стимулювати банки, що мають надлишкову ліквідність, до участі у фінансуванні об’єктів чемпіонату шляхом придбання ними облігацій внутрішніх державних позик цільової емісії й векселів для фінансування дорожнього будівництва.

Раніше Президент повторно скористався правом вето до закону, яким Верховна Рада зобов’язала Нацбанк перерахувати майже 10 мільярдів гривень у держбюджет на підготовку Євро-2012.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG