Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 04:32

На Франківщині проходить всеукраїнський туристичний форум


Понад 130 учасників із різних регіонів приїхали на Городенківщину, де біля Дністра впродовж двох днів проходитиме всеукраїнський туристичний форум «Пізнаємо Україну», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У суботу працюватиме відкрита трибуна «Стан, проблеми та перспективи розвитку національного туризму в Україні».

За словами представника організаторів форуму Оксани Говери, обговорюватимуть проект концепції і державної цільової програми розвитку туризму і курортів в Україні з 2011 року.

А ще будуть презентації туристичних компаній, обмін досвідом, туристична каша, місцеві музики та барди туристичної пісні.

Неділя стане святкуванням Дня туризму. У програмі – сплав Дністром, ознайомлення з Дністровським каньйоном, турніри та туристичні ігри.

Форум, присвячений Всесвітньому та Всеукраїнському дням туризму, проводять Українське географічне товариство, Всеукраїнська спілка краєзнавців, географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Всеукраїнський благодійний фонд «Україна – свята родина» за участю представників Державної служби туризму і курортів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG