Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 11:58

Прокуратура відмовилася порушити справу проти депутата Ткаченка


Прокуратура Печерського району Києва відмовилася порушити кримінальну справу проти депутата-комуніста Олександра Ткаченка у зв’язку з його інцидентом з журналісткою телеканалу СТБ через відсутність у його діях складу злочину.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, під час перевірки інформації, викладеної в заяві журналістки, співробітники прокуратури підтвердили факт пошкодження Ткаченком мікрофона, що є власністю телеканалу СТБ.

Однак, за даними прокуратури, дії депутата в цьому епізоді не містять складу злочину, оскільки кримінально карається навмисне знищення або ушкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах – на суму, яка в 250 і більше разів вища, ніж неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Натомість вартість пошкодженого мікрофона, відповідно до офіційної інформації телеканалу СТБ, становить 1,3 тисячі гривень.

Крім того, повідомляє прокуратура, під час перевірки не знайшли достатніх даних, які б свідчили про наявність наміру в народного депутата перешкодити професійній діяльності журналіста.

Дії Ткаченка були викликані настирливою наполегливістю журналістки, яка намагалася отримати відповіді на питання всупереч небажанню депутата, заявили в прокуратурі.

1 вересня парламентська кореспондентка телеканалу СТБ в кулуарах парламенту намагалася з’ясувати в Ткаченка, що він мав на увазі, говорячи про обмеження доступу преси в кулуари й буфет парламенту.

Депутат вирвав у неї мікрофон і кинув його вниз по сходах. Після цього журналісти викликали міліцію, яка склала протокол про правопорушення.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG