Доступність посилання

ТОП новини

Конкурс з продажу ОПЗ визнали недійсним


Конкурсна комісія Фонду державного майна вирішила не визнавати українську компанію «Нортіма» переможцем конкурсу з продажу Одеського припортового заводу.

За словами голови конкурсної комісії Ігоря Білоцерківця, члени комісії вважають ціну підприємства заниженою і висловили сумнів у доцільності продажу.

У результаті конкурс визнали недійсним.

Виконувач обов’язків голови ФДМУ Дмитро Парфененко заявив, що проглядалися елементи нечесної конкуренції, які привели до того, що ціна була занижена.

За його слвоами, уряд і Фонд вважають, що ціна на ОПЗ має складати щонайменше 8-9 мільярдів гривень.

Конкурс з приватизації «Одеського припортового заводу» у вигляді відкритого аукціону відбувався сьогодні у Фонді державного майна України об 11:00. За 5 мільярдів гривень понад 99,5% акцій Одеського припортового заводу купила українська компанія «Нортіма». Стартова ціна складала 4 мільярди гривень.

Близько 50 людей протестували під будівлею ФДМУ проти приватизації ОПЗ.

28 вересня конкурсна комісія Фонду держмайна допустила до участі в конкурсі трьох учасників – ТОВ «Азот-сервіс (Росія)», ТОВ «Фрунзе-Флора (Україна)» і ТОВ «Нортіма» (Україна).

Одеський припортовий завод – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, яка надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.
XS
SM
MD
LG