Доступність посилання

ТОП новини

США дадуть 1,7 мільйона доларів на підготовку українських офіцерів


Військова співпраця між США та Україною відповідає національним інтересам обох країн та європейській безпеці. Про це заявив заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Олександр Вершбоу. Він перебуває в Україні на засіданні українсько-американського безпекового комітету.

За словами Вершбоу, «демократична, політично стабільна Україна, яка має міцну армію, стане ключовим учасником нової системи європейської безпеки».

Як повідомив заступник міністра оборони США, на підготовку та стажування українських військових офіцерів американський уряд виділяє 1,7 мільйона доларів. Нині у навчальних закладах США проходять стажування 53 офіцери Збройних сил України.

Реформування української армії – «питання національної безпеки для держави», яке має вирішуватись навіть за умов фінансово-економічної кризи, наголосив Вершбоу.

Заступник міністра також повідомив, що «за кілька тижнів» до Києва прибуде новий посол США, що є важливим для поглиблення стратегічних відносин між Вашингтоном і Києвом.
XS
SM
MD
LG