Доступність посилання

ТОП новини

Верховний Суд повернув справу «дніпропетровських маніяків» до Апеляційного суду області


Повторне слухання в Апеляційному суді призначене на 5 жовтня, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Як повідомили сьогодні батьки двох юнаків, засуджених за серійні вбивства, рішення Верховного Суду вони ладні розглядати як крок до виправдання їхніх синів.

Наразі батьки засуджених «дніпропетровських маніяків» наполягають на невинуватості своїх дітей і ініціюють порушення кримінальної справи проти тих, кого вони називають «фальсифікаторами справи»: двох слідчих та судмедексперта.

«На ім’я прокурора Дніпропетровської області Михайла Косюти я написав заяву з вимогою порушити кримінальну справу проти всіх учасників фальшування справи, у яку були підставлені наші діти», – заявив сьогодні батько одного з засуджених, Ігор Саєнко.

За словами батьків, вони мають докази того, що справа була сфальшована. Як стверджує один із батьків, приміром, у документах за фактом одного із убивств є значні розбіжності в часі, а зізнання з підсудних правоохоронці, за його словами, «вибивали».

У лютому нинішнього року Апеляційний суд Дніпропетровської області виніс вирок у справі дніпропетровських серійних убивць. Двоє з трьох «дніпропетровських маніяків» отримали довічне ув’язнення, третій – 9 років тюрми.

Трьох юнаків засудили за майже три десятки злочинів, зокрема, за 23 вбивства, скоєних із особливою жорстокістю в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2007 році.

Як заявила тоді сторона обвинувачення, досудовим слідством їхня провина повністю доведена в повному обсязі.

У перебігу розслідування серійних убивств прокуратура порушила також три кримінальні справи щодо співробітників міліції. Їх звинувачують у службовому недбальстві.
XS
SM
MD
LG