Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 00:07

Обама зустрівся з командувачем військ в Афганістані


Президент США провів у п’ятницю зустріч зі своїм чільним командувачем в Афганістані, щоб обговорити стратегію Білого дому в афганській війні.

Зустріч Барака Обами і генерала Станлі МакКрістала відбулася просто на борту літака президента США, який в очікуванні на злет стояв на летовищі Копенгаґена в Данії, й протривала півгодини. За повідомленнями, в її перебігу жодних рішень не ухвалювали.

Обама нині проводить консультації з експертами й аналітиками про те, чи посилати до Афганістану ще до 40 тисяч військовослужбовців, як того домагається МакКрістал, чи змінити афганську стратегію іншим чином.

Раніше цього року Обама вже наказав послати до Афганістану додатково 21 тисячу американських військових.

Генерал Станлі МакКрістал є командувачем в Афганістані одночасно і Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF), і всіх контингентів США.

Багатонаціональні Міжнародні сили сприяння безпеці (ISAF), майже половину яких складають війська США і в яких беруть участь загалом 42 країни, перебувають в Афганістані за мандатом Ради безпеки ООН і під командуванням НАТО.

Американські війська також беруть участь в Афганістані в окремій Операції «Тривала свобода» в складі коаліції під проводом США, що складається головно з американських і афганських урядових військ.

Обама перебував у п’ятницю в Копенгаґені на засіданні Міжнародного олімпійського комітету, який обирав місто для проведення літніх Олімпійських ігор 2016 року, щоб підтримати кандидатуру американського Чикаго.

Коли Чикаго вилетіло вже в першому ж турі голосування, а перемогло Ріо-де-Жанейро в Бразилії, Обама висловив розчарування та привітав Бразилію.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG