Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ пропонує розглянути кадровi питання цього тижня


Фракцiя БЮТ пропонує розглянути кадровi питання в першочерговому порядку цього тижня в разi розблокування роботи Верховної Ради.

Про це заявив заступник лiдера фракцiї БЮТ Андрiй Кожем’якiн на засiданнi погоджувальної ради керiвникiв парламентських фракцiй i комiтетiв.

За словами парламентаря, розгляд кадрових призначень не потребує додаткового рiшення про їх внесення до порядку денного.

Крім цього, Кожем’якін наголосив, що фракція наполягає на розгляді парламентом законопроектів про підтримку сільського господарства й низки інших антикризових законів.

Натомість голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович виключає можливість розгляду парламентом будь-яких питань до ухвалення закону про підвищення соціальних стандартів.

ПР пропонує на засіданні у вівторок повернутися до питання про форму i спосiб голосування за соцiальнi законопроекти. Як заявив під час погоджувальної ради перший заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов, пiсля цього першим питанням можна буде розглянути пiдвищення соцiальних стандартiв, а потім питання, пов’язанi з наповненням держбюджету, пiсля чого перейти до питань, пов’язаних з розглядом проекту держбюджету на 2010 рiк.

При цьому Єфремов нагадав позицiю фракцiї про необхiднiсть заслухати звiт Кабiнету Мiнiстрiв про виконання державного бюджету на 2009 рiк.

Наразі в уряді вакантними є посади міністра фінансів, міністра оборони, міністра закордонних справ, міністра транспорту.
XS
SM
MD
LG