Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 19:38

У Празі відкрилась перша міжнародна зустріч космонавтів


Вперше в історії міжнародної космонавтики у Празі відбувається зустріч усіх космонавтів світу. Ініціатор зустрічі – чеський космонавт Владімір Ремек. Зустріч відбувається в рамках ХХІІ Всесвітнього конгресу Міжнародної Асоціації учасників космічних польотів.

На зустріч прибули 50 космонавтів із Росії, США, Китаю, Франції, Японії, Румунії, Австрії, інших країн. Серед найвідоміших учасників – Олексій Леонов, який перший вийшов до відкритого космосу, перша жінка-космонавт Валетина Терешкова, американський астронавт Оуен Ґерріотт та багато інших. Зустріч у Празі відбувається під гаслом «Космос – нагода для всіх». Учасники конгресу прагнуть наголосити на тому, що космонавтика вже давно переслала бути привілеєм великих держав, але доступна і для таких чисельно невеликих, як, наприклад, Чехія.

Учасники конгресу, крім Праги, побувають також в інших чеських містах, зустрінуться зі студентами, працівниками дослідних інститутів і планетаріїв. Конгрес космонавтів триватиме до 10 жовтня.

Міжнародна Асоціація учасників космічних польотів була заснована в 1985 р. Це ексклюзивний добровільний клуб космонавтів та астронавтів усього світу. Мета Асоціації – підтримувати інтерес широких кіл громадськості до космонавтики, розвивати шляхи пізнання її фізичних і громадських законів. Асоціація нині об’єднує понад 350 космонавтів та астронавтів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG