Доступність посилання

ТОП новини

ДАI запроваджує нову систему складання іспиту на права


Державна автоінспекція МВС України запроваджує систему, яка дасть змогу контролювати в будь-якому регiонi України процес складання iспитiв на отримання посвiдчення водiя.

Як повiдомляє прес-служба ДАI, принцип дiї системи полягає в тому, що департамент може контролювати в режимi он-лайн процес складання iспитiв на право керування у будь-якому реєстрацiйно-екзаменацiйному пiдроздiлi України.

Процес складання iспиту, а також вiдповiдi майбутнього водiя в Департаментi ДАI можуть проглянути в режимi реального часу. При цьому не можливо надати допомогу у вiдповiдях або виправити неправильну вiдповiдь, тому що система автоматично iнформує про несанкцiоноване втручання.

«Запровадження в дiю такої системи – ще один крок посилення «прозорості» дiяльностi Державтоiнспекцiї i протидiї корупцiйним діям», – заявив керівник Департаменту ДАI Сергiй Коломiєць.

Також, за його словами, всi, хто хоче отримати посвiдчення водiя, тепер складатимуть iспити за новою версiєю екзаменацiйних квиткiв. Це зумовлено, зокрема, тим, що часто відповіді на загальновідому стару версію просто заучували або переписували, додав керівник ДАІ.
XS
SM
MD
LG