Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 05:30

Партія регіонів назвала умови, за яких Рада завтра працюватиме


Фракцiя Партiї регiонiв вимагатиме в четвер рiшення про вiдставку чотирьох мiнiстрiв. «Ми нiчого нового не пропонуємо. Ми вимагаємо, i вимагатимемо, щоб з уряду пiшли тi мiнiстри, якi дискредитували себе i якi викликають обурення в суспiльствi», – сказала член фракцiї Партiї регiонiв Ганна Герман.

За її словами, ПР вимагатиме вiдставки мiнiстра внутрiшнiх справ Юрiя Луценка, мiнiстра працi i соцiальної полiтики Людмили Денiсової, мiнiстра освiти та науки Iвана Вакарчука i мiнiстра охорони здоров’я Василя Князевича.

«Все інше – справа коаліції», – прокоментувала Герман запланований на завтра розгляд питань про призначення мiнiстрiв до складу Кабiнету Мiнiстрiв.

«Вiд того, чи прислухається коалiцiя до наших вимог, залежатиме надалi перебiг подiй у Верховнiй Радi», – заявила Герман.

При цьому, депутат додала, що Партiя регiонiв зацiкавлена, щоб парламент працював продуктивно, конструктивно, але щоб здiйснювалися такi кроки, якi поліпшать дiяльнiсть влади.

Вiдповiдаючи на запитання, чи можуть депутати Партiї регiонiв заблокувати роботу парламенту у разi, якщо для вiдставки мiнiстрiв не знайдеться необхiдної кiлькостi голосiв, Герман сказала: «Давайте не забiгатимемо вперед. Ми поставили свої вимоги. Як далi розвиватимуться подiї, ми подивимося».

Зараз у Кабміні вакантними є посади міністра фінансів, міністра оборони, міністра закордонних справ, міністра транспорту. Крім того, в парламенті зареєстровані постанови про звільнення ще шести членів уряду: віце-прем’єра Івана Васюника, міністра промислової політики Володимира Новицького, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, міністра юстиції Миколи Оніщука, міністра культури Василя Вовкуна, міністра освіти Івана Вакарчука.

Лідери фракцій вирішили розглядати кадрові питання на завтрашньому засіданні парламенту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG