Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 08:02

Президент не допустить закриття газети «Флот України»


Президент України Віктор Ющенко не допустить закриття україномовної газети «Флот України» – видання Військово-морських сил України.

Про це глава держави заявив сьогодні журналістам у Криму.

«Я не дозволю закрити цю газету. Я даю доручення сьогодні і командувачу, і виконувачу обов'язків міністра (оборони) дати категоричну відповідь першому віце-прем'єр-міністру (Турчинову) про неприпустимість проведення закриття українських газет», – сказав Президент.

На його думку, «ініціатива уряду повинна полягати в тому, як замість однієї україномовної газети в Криму зробити десяток».

Президент підкреслив, що за всіх обставин, які сьогодні є в Криму, зокрема, присутності українського флоту, уряд мав би, навпаки, робити все для збільшення україномовних видань, у тому числі відомчих.

Ющенко висловив переконання, що джерела фінансування газети «Флот України» будуть знайдені поза урядом. За його словами, видання в Криму газети українською мовою є принциповим з точки зору демонстрації української присутності на цій території.

«Хочу чітко і ясно заявити, і в Криму особливо: немає мови – немає нації, немає мови – немає держави. Паралель проста і паралель ясна: ті, хто працюватиме проти українського слова, проти української мови, працюватиме в опозиції до політики (нинішнього) Президента, працюватиме в опозиції до свого народу», – підкреслив глава держави.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG