Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 15:02

«Нафтогаз»: власники 92% єврооблігацій згодні з реструктуризацією


Власники більше ніж 92% єврооблігацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» погодилися на їх реструктуризацію, повідомляє прес-служба НАКу.

«Ранній термін завершення подання погодження на пропозицію обміну закінчився в четвер, 8 жовтня в 17:00. Голоси «за» становлять разом бiльше нiж 92% вiд наявних цiнних паперiв, що перебувають в обiгу», – йдеться в повідомленні.

«Нафтогаз» також відзначає прогрес у переговорах з iнвесторами щодо двостороннiх кредитiв. «Компанiя задоволена конструктивним характером переговорiв», – повідомляє прес-служба НАКу.

До 1 жовтня компанія мала розрахуватися за своїми єврооблігаціями на суму 500 мільйонів доларів, у зв’язку із завершенням терміну, а також виплатити понад 20 мільйонів відсоткового прибутку власникам цих бондів. Останнє зобов’язання українська сторона виконала.

Що ж до погашення вартості єврооблігацій, то у «Нафтогазі» заявили, що не можуть цього виконати і запропонували обміняти їх на нові із більшою прибутковістю й державними гарантіями. Остаточне рішення щодо цього має бути ухвалене 9 жовтня, під час зборів кредиторів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG