Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 23:56

МЗС і Міноборони: розміщення ПРО в Україні неможливе


Міністр закордонних справ Петро Порошенко називає неконституційною ідею розміщення в Україні елементів системи протиракетної оборони США.

«Конституція України не передбачає наявність на території України якихось військових баз, представників збройних сил будь-яких інших держав», – сказав він, коментуючи повідомлення американських ЗМІ з посиланням на заяву помічника міністра оборони США з міжнародної безпеки Александра Вершбоу про те, що США розглядають можливість встановлення в Україні елементів своєї ПРО.

Водночас, як сьогодні в Кишиневі повідомив заступник мiнiстра закордонних справ Володимир Хандогiй, МЗС не має офiцiйної iнформацiї щодо такої заяви Вершбоу.

У прес-службі Міністерства оборони також заявили, що розміщення в Україні елементів системи протиракетної оборони США неможливе без внесення змін до Конституції.

Відповідно до повідомлень іноземних ЗМІ, США розглядають можливість встановлення радарів на півдні Росії, в Азербайджані й Україні для створення системи протиракетної оборони на випадок ракетного удару з Ірану.

Раніше США планували розмістити свої протиракетні бази в Польщі й Чехії. Проте адміністрація Барака Обами вирішила переглянути це рішення.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG