Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 15:53

У Харкові працівники електротранспорту оголосили безстроковий страйк


Сьогодні в Харкові у зв’язку з відновленням страйку працівників комунального підприємства «Міськелектротранс» на маршрути не вийшли трамваї і тролейбуси.

Як повідомила заступник голови профспілкового комітету підприємства Тамара Каднова, зранку не працюють всі чотири – два тролейбусні і два трамвайні – депо, на лінії загалом не вийшли 233 трамваї і 179 тролейбусів.

У такий спосіб працівники міськелектротранспорту вимагають від уряду погашення заборгованості за проїзд пільговиків. Через відсутність компенсацій водії та кондуктори трамваїв і тролейбусів вже 5 місяців не отримують зарплату, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Кілька днів тому Харківський електротранспорт вже зупиняв роботу. Не дочекавшись реакції урядовців, співробітники підприємства провели пікет під стінами Кабміну в Києві, де до них приєдналися колеги ще з семи міст України. І цього разу не отримавши відповіді, Харківський електротранспорт вирішив розпочати безстроковий страйк з 19 жовтня, а про сьогоднішню акцію нічого не повідомляли.

Водночас, за словами директора підприємства Олексія Паланта, працівники страйкуватимуть від сьогодні, доки їхні вимоги не задовольнять.

Через те, що про сьогоднішній страйк не попередили, люди зранку спізнювалися на роботу.

Водночас експерти кажуть про втягування співробітників підприємства в «політичні ігри», бо страйк підтримує міськрада.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG