Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 15:11

Ющенко: Порошенко проводитиме політику Президента


Президент Віктор Ющенко висловлює переконання, що новопризначений міністр закордонних справ Петро Порошенко буде реалізовувати зовнішньополітичний курс глави держави. За його словами, головна складова цієї політики – відстоювання національних інтересів і розвиток добросусідських відносин з усіма країнами.

Президент зауважив, що за останні шість місяців, поки не було міністра закордонних справ, Україна багато втратила у відносинах з країнами-сусідами, Європейським Союзом, Сполученими Штатами Америки.

«Нам сьогодні потрібно це наздогнати, зробити ту роботу, яка за шість місяців не була зроблена, – посилити наші відносини», – сказав глава держави, перебуваючи в Кишиневі.

За його словами, в цьому кварталі графік міжнародних контактів України є дуже напруженим. Зокрема, планується 5-7 візитів керівників інших держав до України, також заплановано багато візитів українського Президента до інших країн, в тому числі країн-сусідів.

Глава держави подякував усім народним депутатам, які сьогодні підтримали запропоновану ним кандидатуру міністра закордонних справ. «Це значний і добрий сигнал – що ця частина української політики – зовнішньополітичний аспект найближчим часом набере характерної динаміки, що забезпечить відстоювання наших національних інтересів по всьому світу», – сказав Ющенко.

Президент також особисто привітав Порошенка, який теж перебуває в Кишиневі, з призначенням.

Верховна Рада за поданням глави держави призначила Порошенка міністром закордонних справ України 240 голосами.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG