Доступність посилання

ТОП новини

В Україні розгортають кампанію на підтримку Тимошенко


За повідомленнями, останніми днями представники інтелігенції низки регіонів України оголосили звернення до українців із закликом підтримати на президентських виборах Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко як «єдиного кандидата від демократичних сил».

При цьому в частині таких звернень міститься також заклик підтримати Юлію Тимошенко і не висувати свої кандидатури й до інших претендентів на Президента на наступних виборах, як-то до Віктора Ющенка, Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка, Юрія Костенка, Анатолія Гриценка та інших.

За повідомленнями в неділю, з таким зверненням виступили, зокрема, понад сто діячів освіти, науки, медицини, культури, мистецтва та літератури Кіровоградської області.

Такі самі зібрання інтелігенції, які поухвалювали схожі звернення, пройшли і в Житомирській та Вінницькій областях.

Організатори таких зібрань заявляють про бажання «зробити все можливе, щоб наша країна нарешті мала гідного керманича».

Дехто з промовців на цих зібраннях, крім дифірамбів Юлії Тимошенко, промовляв і критику на адресу Президента Віктора Ющенка.

Попередніми днями повідомляли й про аналогічні зібрання й аналогічні заяви понад ста представників інтелігенції та ділових кіл Севастополя чи понад двохсот лідерів регіональних еліт, представників інтелігенції та ділових кіл зі Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської областей.

У зв’язку з цим народний депутат Ярослав Кендзьор (фракція «Наша Україна – Народна самооборона») іще в п’ятницю застеріг від створення «політичного міфу», що єдиним кандидатом на пост Президента від національно-демократичних сил є Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

«Сьогодні в Україні представники української псевдоеліти формують ці політичні міфи, вводячи в оману мільйони людей», – сказав він.

«Заявляючи, що єдиним кандидатом від національно-демократичних сил на президентських виборах може бути лише Юлія Тимошенко, вони дурять людей. Я ніколи не погоджуся, що Юлія Володимирівна має якийсь стосунок до поняття національної демократії», – заявив Ярослав Кендзьор.

За його словами, ідейно-політичні погляди, а також практична діяльність Тимошенко та її політичної сили не відповідають національно-демократичним критеріям.

«Вона є представниця лівої, скоріше соціал-демократичної ідеї, але не національно-демократичної. При всій повазі до прем’єра, вона може бути єдиним кандидатом від лівих сил», – зауважив народний депутат.

Ярослав Кендзьор також наголосив, що єдиним кандидатом на Президента від українських національно-демократичних сил може бути тільки чинний голова держави Віктор Ющенко.
XS
SM
MD
LG