Доступність посилання

ТОП новини

Міськраду Харкова пікетували транспортники


Під будівлею Харківської міської ради сьогодні зранку зібралися близько 300 працівники чотирьох трамвайних та тролейбусних депо міста, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Вимоги пікетувальників не змінилися – погасити п’ятимісячну заборгованість із заробітної плати. Саме через відсутність грошей минулої п’ятниці колектив підприємства оголосив безстроковий страйк.

Керівництво «Міськелетротрансу» пояснило, що заборгованість виникла через відсутність державної компенсації за перевезення пільговиків.

Від самого початку страйк підтримала міська влада. Посадовці заявили, що через брак коштів у міському бюджеті цього року не можуть взяти на себе часткове фінансування підприємства.

Утім, після того, як прем’єр доручила мерові та голові облдержадміністрації вжити заходів щодо погашення боргів, у міськраді пообіцяли наступної сесії, яка відбудеться 21 жовтня, виділити гроші.

До пікетників сьогодні вийшов міський голова. Михайло Добкін заявив про намір створити спеціальну комісію, яка з’ясовуватиме, як підприємству жити далі, і запропонував колективу вже завтра вийти на роботу.

Натомість транспортники мають намір пікетувати міськраду впродовж п’яти днів, і не виходити на роботу аж доки не побачать зароблених грошей.
XS
SM
MD
LG