Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:59

«Нафтогаз» очікує завершення реструктуризації єврооблігацій 23 жовтня


Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» очікує завершення реструктуризації своїх єврооблігацій 23 жовтня, після випуску нових цінних паперів НАК.

Про це в інтерв'ю щотижневику «Дзеркало тижня» повідомив голова правління «Нафтогазу» Олег Дубина.

«Це дата випуску в обіг нових цінних паперів НАК «Нафтогаз України». Думаю, він пройде успішно. Є всі передумови й підстави бути в цьому впевненим», – зауважив Дубина.

Він також нагадав, що компанія запропонувала всім кредиторам із іноземних кредитів (у тому числі Depha Bank – 220 мільйонів доларів, Credit Suisse International – 550 мільйонів доларів і Deutsche Bank – 395,2 мільйона доларів) змінити існуючі умови погашення боргу в 2009-2013 роках і перенести остаточний строк погашення кредитів на 2014 рік.

«1,6 мільярда доларів – реструктуризація в пакеті, включаючи євробонди «Нафтогазу». Ми одержуємо реструктуризацію на п'ять років усього зовнішнього боргу «Нафтогазу» – до 2014 року», – сказав керівник «Нафтогазу».

«Нафтогаз» запропонував власникам своїх єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів реструктуризувати їх на 5 років – до жовтня 2014 року.

Компанія попросила власників євробондів погодитися обміняти 100% їх цінних паперів на нові бонди, також із деномінацією в доларах, із купоном в 9,5% і перевагою підкріплення суверенною гарантією України.

Станом на 9 жовтня власники понад 92% єврооблігацій «Нафтогазу України» погодилися на їх реструктуризацію.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG