Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 08:28

Ющенко: депутати свідомо зволікають зі зняттям недоторканності


Президент Віктор Ющенко заявляє, що народні депутати свідомо зволікають з ухваленням рішення про скасування своєї недоторканності. Таку позицію глави держави сьогодні оприлюднила його речниця Ірина Ванникова.

За словами прес-секретаря, на думку Ющенка, ухвалення парламентом у першому читаннi законопроекту про скасування недоторканностi не лише депутатiв, але i суддiв та Президента, варто було б схвалювати, якби скасування iмунiтету було прописане у рiзних документах.

Ванникова заявила, що депутати могли б сьогоднi двома третинами голосiв пiдтримати закон про зняття недоторканностi з народних депутатiв, який пройшов процедуру Конституцiйного Суду. А зняття недоторканностi з Президента i суддiв можна було б обговорити в рамках окремого закону, ухвалити його в першому читаннi i направити до Конституцiйного Суду, пояснила позицію глави держави його речниця.

«Сьогодні депутати змарнували можливість виконати свої зобов’язання перед суспільством і справді скасувати депутатську недоторканність», – процитувала Ванникова Президента.

Сьогодні Верховна Рада відмовилась підтримати законопроект про скасування тiльки депутатської недоторканності, запропонований БЮТ і НУНС. А законопроект про обмеження недоторканності депутатів, суддів і Президента, розроблений Партією регіонів, направили до КСУ.
XS
SM
MD
LG