Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:23

МОЗ: друга хвиля епідемії грипу очікується в грудні-січні


Міністерство охорони здоров’я прогнозує другу хвилю епідемії вірусу грипу A/H1N1 у грудні 2009 – січні 2010 року. За даними МОЗ, третя хвиля епідемії буде восени 2010-го.

Наразі Міністерство відзначає вповільнення темпів захворюваності. Так, якщо 10 листопада на грип і ГРВІ занедужало 90 тисяч людей, то 15 листопада – 17 тисяч.

Зменшення кількості хворих у вихідні дні фахівці пояснюють традиційним зменшенням кількості звернень хворих у поліклініки.

Вчора Мінохорони здоров’я підтвердив загалом 328 випадків смерті від грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні від початку нинішньої епідемії 29 жовтня.

Прем’єр: до кінця тижня в деяких регіонах України можуть скасувати карантин


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не виключає, що 20 листопада у деяких регіонах України буде скасовано карантинний режим.

«У п’ятницю (20 листопада) на засіданні Державної протиепідемічної комісії, яку очолює перший віце-прем’єр Олександр Турчинов, необхідно проаналізувати всі оцінки ситуації, які дадуть регіональні санепідлікарі, щоб ми мали можливість, спираючись на їхні дані, на оцінку ситуації у кожному регіоні, ухвалити всі необхідні рішення», – сказала прем’єр на засіданні Кабінету Міністрів.

За словами голови уряду, необхідно визначити області, в яких можуть бути скасовані карантинні заходи.

Тимошенко додала, що на сьогодні рівень захворюваності на грип і ГРВІ суттєво скоротився порівняно з піковим днем 4 листопада.

Прем’єр наголосила на необхідності продовжувати роботу для підготовки лікувально-профілактичних і медичних закладів до другої та третьої хвиль захворюваності на грип та ГРВІ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG