Доступність посилання

ТОП новини

У більшості регіонів навчальний процес відновиться з понеділка – Турчинов


Перший віце-прем’єр, голова державної протиепідемічної комісії Олександр Турчинов заявляє, що комісія ухвалила рішення про відновлення навчального процесу в більшості регіонів України з понеділка, 23 листопада.

Він повідомив про це після закінчення засідання комісії.

Водночас, за словами Турчинова, враховуючи те, що ситуація серйозно різниться у різних областях та навіть районах, у деяких регіонах карантин продовжать.

Зокрема, зауважив перший віце-прем’єр, карантин і відповідно заборону на навчання подовжать у шести районах Вінницької області, двох або трьох районах Дніпропетровської області, декількох районах та місті Ужгороді Закарпатської області. У Київській області навчання у вищих навчальних закладах відновиться з середи, 25 листопада, у Кіровоградській області карантин продовжиться у половині районів, у Полтавській області – в одному районі, у Рівненській – у п’яти районах, у Чернівецькій області – також у декількох районах.

Що стосується Києва, то Турчинов повідомив, що тут навчальний процес відновиться з середи, 25 листопада.

30 жовтня Кабінет Міністрів запровадив карантин у дев’яти областях у зв’язку з епідемією грипу. Крім того, уряд заборонив проводити масові заходи і запровадив канікули в навчальних установах на 3 тижні.
XS
SM
MD
LG