Доступність посилання

ТОП новини

Пiд час самiту Україна-ЄС буде пiдписаний промiжний документ – Ющенко


На саміті Україна-Європейський Союз, що відбудеться 4 грудня у Києві, буде підписаний проміжний документ щодо співпраці. Про це заявив Президент Віктор Ющенко після зустрічі з президентом Литви Далею Ґрiбаускайте.

«Очевидно, ми матимемо промiжний документ спiвпрацi Україна-ЄС. I в частинi роботи над асоцiативною угодою, зоною вiльної торгiвлi, лiбералiзацiєю вiзового режиму, iнтеграцiєю України до європейських інститутів», – сказав Ющенко.

За словами українського Президента, Україна багато зробила для пiдготовки до самiту Україна-ЄС i для пiдготовки угоди про асоцiацiю мiж Україною та ЄС.

Раніше Президент Ющенко заявляв, що розраховує на підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом до кінця року, визначивши це завданням номер один для української дипломатії.

При цьому Президент зазначив, що підписання угоди про створення зони вільної торгівлі з ЄС може статися через декілька місяців після підписання Угоди про асоціацію.

Україна і ЄС розпочали переговори про нову базову угоду 5 березня 2007 року, а переговори про створення зони вільної торгівлі – 18 лютого 2008 року.
XS
SM
MD
LG